Her følger informasjon om aktiviteter for Ullern Junior TreningsGruppe 1. 

FERIER:

Påskeferie: 

Sommerferie: Fri(villig) uke 27, ingen aktivitet uke 28 og 29

TRENINGER OG KAMPER:

Aktivitetsplanen er en oversikt over utgangspunktet for alle aktivitet for treningsgruppen i månedene som kommer. Tilpasninger og justeringer er det ofte behov for å gjøre etterhvert, og det vil alltid være ukeplanen som er gjeldende. 
Det er ikke slik at alle skal spille alle steder der det står kamp i planen, men det vil være ulike tropper hvor spillere i stallen vil være aktuelle. 

Oppmøte ferdig skiftet 15 min før alle treninger i garderobe 2. Vi skifter alltid der og dusjer alltid etter økten. Oppmøte 1 time før alle kamper.

Alle treninger er på Ullern om ikke annet er spesifisert. Eventuelle treningsforfall meldes til Runar per SMS/FB senest kl 1200 samme dag. 

 

Fredag 1/ mar.. Trening 
Lørdag 2/ mar.. Ullern - FFK
Søndag 3/ mar..  
Mandag 4/ mar..  
Tirsdag 5/ mar.. Trening 
Onsdag 6/ mar.. Trening
Torsdag 7/ mar..  
Fredag 8/ mar.. Trening
Lørdag 9/ mar.. MSB/fri 
Søndag 10/ mar.. fri 
Mandag 11/ mar..  
Tirsdag 12/ mar.. Trening 
Onsdag 13/ mar.. Trening
Torsdag 14/ mar..  
Fredag 15/ mar.. Trening 
Lørdag 16/ mar.. Ullern - Strømmen/ 
Søndag 17/ mar..  
Mandag 18/ mar.. Trening 
Tirsdag 19/ mar.. Trening 
Onsdag 20/ mar..  
Torsdag 21/ mar.. Ullern - Raufoss 
Fredag 22/ mar.. Trening 
Lørdag 23/ mar..  
Søndag 24/ mar.. Trening 
Mandag 25/ mar.. Trening 
Tirsdag 26/ mar..  
Onsdag 27/ mar.. Trening 
Torsdag 28/ mar.. Ullern - Oppsal
Fredag 29/ mar.. Trening 
Lørdag 30/ mar..  
Søndag 31/ mar.. Trening 

 

Mandag 1-Apr Trening 
Tirsdag 2-Apr Fri/MSB: Oslo City (H) 
Onsdag 3-Apr Trening 
Torsdag 4-Apr IKB: Ullern - Skedsmo 
Fredag 5-Apr Trening 
Lørdag 6-Apr  
Søndag 7-Apr Trening 
Mandag 8-Apr Trening 
Tirsdag 9-Apr Fri/MSB: Heggedal (B) 
Onsdag 10-Apr Trening 
Torsdag 11-Apr IKB: Lørenskog - Ullern 
Fredag 12-Apr Trening
Lørdag 13-Apr Fri/MSA: Lokomotiv Oslo (H) 
Søndag 14-Apr Trening 
Mandag 15-Apr Trening
Tirsdag 16-Apr Trening
Onsdag 17-Apr Trening/Påske
Torsdag 18-Apr Påske
Fredag 19-Apr Påske
Lørdag 20-Apr Påske
Søndag 21-Apr Påske 
Mandag 22-Apr Påske/MSA: Halsen (B) 
Tirsdag 23-Apr Trening/MSB: Manglerud Star (H) 
Onsdag 24-Apr Trening 
Torsdag 25-Apr NM runde 1 
Fredag 26-Apr Trening
Lørdag 27-Apr MSA: Ready (H) 
Søndag 28-Apr Trening
Mandag 29-Apr Trening
Tirsdag 30-Apr Fri/MSB: Holmen (B) 
Onsdag 1-May Trening 
Torsdag 2-May IKB: Bærum - Ullern 
Fredag 3-May Trening 
Lørdag 4-May Fri/MSA: Lyn (B) 
Søndag 5-May Trening 
Mandag 6-May Trening 
Tirsdag 7-May Fri/MSB: Oppsal 2 (H) 
Onsdag 8-May Trening 
Torsdag 9-May IKB: Ullern - Kråkerøy 
Fredag 10-May Trening 
Lørdag 11-May Fri/MSA: FK Tønsberg (B) 
Søndag 12-May Trening/MSB: Korsvoll (B) 
Mandag 13-May Trening 
Tirsdag 14-May Fri/MSB: Nesodden (H) 
Onsdag 15-May Trening 
Torsdag 16-May IKB: Skeid - Ullern 
Fredag 17-May Trening 
Lørdag 18-May Fri 
Søndag 19-May Trening
Mandag 20-May Trening/MSA: Mjøndalen 2 (H) 
Tirsdag 21-May Fri/MSB: Follo 2 (B) 
Onsdag 22-May Trening 
Torsdag 23-May NM Runde 2 
Fredag 24-May  
Lørdag 25-May Fri 
Søndag 26-May Trening/MSA: Vålerenga 2 (B) 
Mandag 27-May IKB: Ullern - KFUM 
Tirsdag 28-May Fri/MSB: Sagene (H) 
Onsdag 29-May Trening 
Torsdag 30-May IKB: Strømmen - Ullern 
Fredag 31-May Trening 
Lørdag 1-Jun Fri
Søndag 2-Jun Trening/MSA: Drøbak Frogn (H) 
Mandag 3-Jun Trening 
Tirsdag 4-Jun Fri/ MSB: Lommedalen (H) 
Onsdag 5-Jun Trening 
Torsdag 6-Jun IKB: Kongsvinger - Ullern 
Fredag 7-Jun Trening 
Lørdag 8-Jun Fri 
Søndag 9-Jun Fri/MSA: Frigg (B) 
Mandag 10-Jun Trening 
Tirsdag 11-Jun Fri/MSB: Majorstuen (B) 
Onsdag 12-Jun Trening 
Torsdag 13-Jun IKB: Ullern - Lyn 
Fredag 14-Jun Trening 
Lørdag 15-Jun Fri/MSA: Norild (H) 
Søndag 16-Jun Trening
Mandag 17-Jun Trening 
Tirsdag 18-Jun Fri/MSB: Oslo City (B) 
Onsdag 19-Jun Trening 
Torsdag 20-Jun IKB: Oppsal - Ullern 
Fredag 21-Jun Trening 
Lørdag 22-Jun Fri/MSA: Ørn Horten (B) 
Søndag 23-Jun Trening 
Mandag 24-Jun Trening 
Tirsdag 25-Jun Fri/IKB: Skedsmo - Ullern  
Onsdag 26-Jun  
Torsdag 27-Jun NM Runde 3 
Fredag 28-Jun  
Lørdag 29-Jun MSA: Grei (H) 
Søndag 30-Jun Trening/Ferie
Mandag 1-Jul Trening/Ferie
Tirsdag 2-Jul Trening/Ferie
Onsdag 3-Jul Trening/Ferie
Torsdag 4-Jul Trening/Ferie
Fredag 5-Jul Trening/Ferie
Lørdag 6-Jul Ferie
Søndag 7-Jul MSA: Follo (B) 
Mandag 8-Jul Ferie
Tirsdag 9-Jul Ferie
Onsdag 10-Jul Ferie
Torsdag 11-Jul Ferie
Fredag 12-Jul Ferie
Lørdag 13-Jul Ferie
Søndag 14-Jul MSA: Lyn (H) 
Mandag 15-Jul Ferie 
Tirsdag 16-Jul Ferie 
Onsdag 17-Jul Ferie 
Torsdag 18-Jul Ferie 
Fredag 19-Jul Ferie 
Lørdag 20-Jul Ferie 
Søndag 21-Jul Ferie 
Mandag 22-Jul Trening 
Tirsdag 23-Jul Trening 
Onsdag 24-Jul  
Torsdag 25-Jul Trening 
Fredag 26-Jul Trening 
Lørdag 27-Jul  
Søndag 28-Jul Trening
Mandag 29-Jul Trening 
Tirsdag 30-Jul  
Onsdag 31-Jul Trening 
Torsdag 1-Aug Treningskamp? 
Fredag 2-Aug Trening 
Lørdag 3-Aug  
Søndag 4-Aug Trening 
Mandag 5-Aug Trening 
Tirsdag 6-Aug  
Onsdag 7-Aug Trening 
Torsdag 8-Aug IKB: Ullern - Lørenskog 
Fredag 9-Aug Trening 
Lørdag 10-Aug MSA: Drøbak Frogn (B) 
Søndag 11-Aug Trening
Mandag 12-Aug  Trening 
Tirsdag 13-Aug MSB: Heggedal (H) 
Onsdag 14-Aug Trening 
Torsdag 15-Aug IKB: Raufoss - Ullern, NM runde 4
Fredag 16-Aug Trening 
Lørdag 17-Aug MSA: FK Tønsberg (H) 
Søndag 18-Aug Trening 
Mandag 19-Aug Trening 
Tirsdag 20-Aug Fri/MSB: Manglerud Star (B) 
Onsdag 21-Aug Trening 
Torsdag 22-Aug IKB: Ullern - Bærum 
Fredag 23-Aug Trening 
Lørdag 24-Aug Fri/MSA: Lokomotiv Oslo (B) 
Søndag 25-Aug Trening 
Mandag 26-Aug Trening 
Tirsdag 27-Aug Fri/MSB: Holmen (H) 
Onsdag 28-Aug Trening 
Torsdag 29-Aug IKB: Kråkerøy - Ullern 
Fredag 30-Aug Trening 
Lørdag 31-Aug Fri/MSA: Halsen (H) 
Søndag 1-Sep Trening 
Mandag 2-Sep Trening 
Tirsdag 3-Sep Fri/MSB: Oppsal 2 (B) 
Onsdag 4-Sep Trening 
Torsdag 5-Sep  
Fredag 6-Sep IKB: Skeid - Ullern 
Lørdag 7-Sep Fri/MSA: Grei (B) 
Søndag 8-Sep Trening 
Mandag 9-Sep Trening 
Tirsdag 10-Sep Fri/MSB: Korsvoll (H) 
Onsdag 11-Sep Trening 
Torsdag 12-Sep IKB: KFUM - Ullern 
Fredag 13-Sep Trening 
Lørdag 14-Sep  
Søndag 15-Sep Trening 
Mandag 16-Sep Trening/MSA: Vålerenga 2 (H) 
Tirsdag 17-Sep Fri/MSB: Nesodden (B) 
Onsdag 18-Sep Trening 
Torsdag 19-Sep IKB: Strømmen - Ullern, NM runde 5 
Fredag 20-Sep Trening 
Lørdag 21-Sep Fri/MSB: Follo 2 (H) 
Søndag 22-Sep Trening 
Mandag 23-Sep Trening/MSA: Mjøndalen 2 (B) 
Tirsdag 24-Sep Fri/MSB: Sagene (H) 
Onsdag 25-Sep Trening 
Torsdag 26-Sep Trening 
Fredag 27-Sep Fri
Lørdag 28-Sep Fri/MSA: Frigg (H) 
Søndag 29-Sep Trening 
Mandag 30-Sep Trening 
Tirsdag 1-Oct Fri/MSB: Lommedalen (B) 
Onsdag 2-Oct Trening 
Torsdag 3-Oct Trening 
Fredag 4-Oct  
Lørdag 5-Oct Fri/MSA: Ørn Horten (H) 
Søndag 6-Oct Trening 
Mandag 7-Oct Trening 
Tirsdag 8-Oct Fri/MSB: Majorstuen (H) 
Onsdag 9-Oct Trening 
Torsdag 10-Oct IKB: Ullern - Kongsvinger 
Fredag 11-Oct Trening 
Lørdag 12-Oct Fri/MSA: Ready (B) 
Søndag 13-Oct Trening 
Mandag 14-Oct Trening 
Tirsdag 15-Oct  
Onsdag 16-Oct Trening 
Torsdag 17-Oct  
Fredag 18-Oct  
Lørdag 19-Oct Fri/MSA: Follo (H) 
Søndag 20-Oct  
Mandag 21-Oct  
Tirsdag 22-Oct  
Onsdag 23-Oct  
Torsdag 24-Oct IKB: Ullern - Lyn 
Fredag  25-Oct  
Lørdag  26-Oct MSA: Norild (B) 

Utskrift